Od 12 lutego do 14 marca Galeria Wieża Sztuki prezentowała wystawę malarstwa Hanny Kotewicz.

Artystka tworzy prace surrealne, bajkowe i kameralne. Jest obserwatorką codzienności, z której czerpie inspiracje opowiadając o tym co bliskie każdemu człowiekowi. Emocje takie jak bezpieczeństwo, zaufanie czy powrót do domu z przyjacielem w ciemną noc stają się tematami jej twórczości. Do rzeczywistości podchodzi jednak z humorem i dystansem traktując codzienność z przymrużeniem oka i sarkazmem.

O inspiracji, modzie i bajkach rozmawialiśmy z artystką zadając kilka pytań. Zapraszamy do oglądania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *